Poniedziałek

SALA I



18:30 - 19:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom Z (osoby uczęszczające na zajęcia powyżej 2 lat)
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godz. 18.30.
Grzesiek i Ewelina Bajko
19:30 - 20:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia pod 1 do 3 miesięcy)
START: 01.02.2021
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godz. 19.30.
Grzesiek i Ewelina Bajko
20:30 - 21:30
SALSA KUBAŃSKA
Nowa grupa!
START: 06.09.2021
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godz. 20.30.
Grzesiek i Ewelina Bajko

SALA II



18:30 - 19:30
YOGA dynamiczna
Nowa Grupa!
START: 06.09.2021
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o g. 18.30.
19:30 - 20:30
20:30 - 21:30

SALA III

17:00 - 17:45
16:45 - 18:30
18:20 - 19:20
TANIEC UŻYTKOWY
Grupa podstawowa
START: 015.07.2021
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy g. 18.20.
19:30 - 20:30
TANIEC TOWARZYSKI
kontynuacja
START: 02.12.2020
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy g. 19.30.
20:40 - 21:40
WESELNY PROFESJONALIZM
Nowa Grupa!
START: 05.07.2021
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy g. 20.40.

Wtorek

SALA I


17:10 - 18:10
18:30 - 19:30
BACHATA
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy)
START: 01.06.2021
Zajęcia będą odbywać się we wtorki o godz. 18.30.
Grzesiek i Ewelina Bober
19:30 - 20:30
BACHATA
Poziom P5 (osoby uczęszczające na zajęcia od 9 do 12 miesięcy)
START: 04.02.2020
Zajęcia będą odbywać się we wtorki o godz. 19.30.
Grzesiek i Alicja
20:30 - 21:30
BACHATA
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy)
START: 19.01.2021
Zajęcia będą odbywać się we wtorki o godz. 20.30.
Kamil i Ewelina Bober

SALA II


17:00 - 18:10
18:30 - 19:30
19:30 - 20:30
BACHATA
Nowa Grupa!
START: 07.09.2021
Kamil i Karolina
20:30 - 21:30
BACHATA LADY STYLING
Nowa Grupa!
START: 07.09.2021
Karolina

SALA III

16:15 - 17:00
17:10 - 18:10
LATINO SOLO
Grupa podstawowa
Zajęcia będą się odbywać we wtorki i czwartki o g. 17.10
18:20 - 19:20
TANIEC TOWARZYSKI
Nowa grupa!
START: 06.07.2021
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18:15
19:30 - 20:30
ZUMBA®
Grupa otwarta
START: 08.09.2020
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19:30
Prowadzi: Magda Łukasik
20:40 - 21:40

Środa

SALA I


16:45 - 17:45
18:30 - 19:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom Z (osoby uczęszczające na zajęcia powyżej 2 lat)
Zajęcia odbywać się będą w środy o godzinie 18:20.
Grzesiek i Ewelina Bajko
19:30 - 20:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom S2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 1,5 roku)
START: 11.09.2019
Zajęcia będą odbywać się w środy o godz. 19.30.
Bartek i Kamila
20:30 - 21:30
BACHATA
Poziom P4 (osoby uczęszczające na zajęcia od 6 do 9 miesięcy)
START: 05.08.2020
Zajęcia będą odbywać się w środy o godz. 20.40.
Kamil i Karolina

SALA II

09:00 - 10:00
TRENING FUNKCJONALNY
Grupa Otwarta
START: 07.04.2021
17:50 - 19:20
19:30 - 20:30
20:40 - 21:40

SALA III

16:30 - 17:15
17:20 - 18:20
18:20 - 19:20
TANIEC UŻYTKOWY
Grupa podstawowa
START: 05.07.2021
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy g. 18.20.
19:30 - 20:30
TANIEC TOWARZYSKI
Kontynuacja
START: 02.12.2020
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy o g. 19.30.
20:40 - 21:40
WESELNY PROFESJONALIZM
Nowa Grupa!
START: 05.07.2021
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy g. 20.40.

Czwartek

SALA I


17:10 - 18:10
18:20 - 19:20
IZOLACJE
Grupa otwarta
START: 10.09.2020
Zajęcia będą odbywać się w czwartki o godz. 18.20
Instruktor: Grzesiek i Ewelina Bober
19:30 - 20:30
BACHATA
Poziom Z (osoby uczęszczające na zajęcia powyżej 2 lat)
Zajęcia odbywają się w czwartki o godz. 19.30.
Grzesiek i Ewelina Bober
20:40 - 21:40
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P3 (osoby uczęszczające na zajęcia od 3 do 6 miesięcy)
START: 08.10.2020
Zajęcia będą odbywać się w czwartki o g. 20.40.
Grzesiek i Ewelina Bober

SALA II

16:30 - 17:30
17:10 - 18:10
18:20 - 19:20
19:30 - 20:30
BACHATA LADY STYLING
Grupa podstawowa
START: 05.11.2020
Zajęcia będą odbywać się w czwartki o godzinie 19.30.
Alicja Popiołek
20:40 - 21:40

SALA III

16:15 - 17:00
17:10 - 18:10
LATINO SOLO
Grupa Podstawowa
START: 08.09.2020
Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz. 17.10.
18:20 - 19:20
TANIEC TOWARZYSKI
Nowa grupa!
START: 06.07.2021
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18:15.
19:30 - 20:30
ZUMBA®
Grupa otwarta
START: 08.09.2020
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19:30
20:40 - 22:00
TANIEC TOWARZYSKI
Grupa sportowa
START: 08.09.2020

Piątek

SALA I

09:30 - 10:30
18:20 - 19:20
YOGA elastyczność
Grupa podstawowa
START: 02.10.2020
Zajęcia będą odbywać się w piątki o godz. 18.30.
Instruktor: Marta Wołosiewicz



SALA II

18:30 - 20:00




SALA III


17:00 - 18:30
TANIEC TOWARZYSKI
Grupa sportowa
19:00 - 20:00
KURS TAŃCA DLA SINGLI
Nowa grupa!
START: 10.09.2021


Sobota

SALA I


BALET (4-6 lat) Feniks MINI
Grupa Podstawowa
START: 12.09.2020
Zajęcia będą odbywać się w soboty o g. 9.30.
Instruktor: Patrycja Magusiewicz

BALET (7-12 lat) Feniks GRUPA SCENICZNA
Poziom zaawansowany
START: 12.09.2020
Zajęcia będą odbywać się w środy o g. 16.45 oraz w soboty o g. 10.40.
Instruktor: Patrycja Magusiewicz

BALET (5-7 lat) Feniks KIDS
Poziom śreniozaawansowany
START: 12.09.2020
Zajęcia będą odbywać się w soboty o g. 11.50.
Instruktor: Patrycja Magusiewicz


SALA II


RYTMODANCE (3-5 lat)
START: 08.05.2021
Zajęcia będą odbywać się w soboty o godzinie 9.30.
Prowadzi: Julia Mularczyk




SALA III

10:40 - 11:40
LATINO SOLO
Grupa podstawowa
START: 09.01.2021
Zajęcia będą odbywać się w soboty o g. 10.40.
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00


Niedziela

SALA I

17:00 - 18:00




SALA II






SALA III

17:00 - 18:00