Poniedziałek

SALA I

16:30 - 17:15
Gimnastyka Artystyczna poziom II (6-11 lat)
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 16.30
17:30 - 18:15
Gimnastyka Artystyczna (6-11 lat)
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 17.30
18:30 - 19:30
Salsa - grupa średniozaawansowana
19:30 - 20:30
Salsa - grupa zaawansowana.
20:30 - 21:30
Bachata - grupa podstawowa- poziom II

SALA II

17:30 - 18:15
18:30 - 19:30
Belly Dance
Taniec Brzucha grupa średniozaawansowana
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 18.30
19:30 - 20:30
Belly Dance
Taniec Brzucha grupa początkująca od zera
Start: 03.04.2017
Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu w poniedziałki o godzinie 19:30
20:30 - 21:30

SALA III


18:30 - 19:30
Kontynuacja Kursu Tańca Towarzyskiego
Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy o godz. 18.30
19:30 - 20:30
Kontynuacja Kursu Tańca Towarzyskiego
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 19:30
20:30 - 21:30
Kurs Tańca Towarzyskiego
Grupa podstawowa
START: 8.05.2017
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 20:30
21:30 - 22:30
Trening funkcjonalny
Grupa otwarta
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godz.21:30

Wtorek

SALA I


16:45 - 17:30
Balet (4-6 lat)
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16.45
18:30 - 19:30
Bachata- Gr. podstawowa
19:30 - 20:30
Izolacje - grupa otwarta dla wszystkich poziomów tańca.
20:30 - 22:00
Technika w salsie - grupa otwarta dla wszystkich poziomów tańca.

SALA II


18:30 - 19:30
Hip Hop (7- 12 lat)
Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 18.30 i kończą 19.30
19:30 - 20:30
20:30 - 21:30
SALSATION
Kontynuacja grupy z poprzedniego sezonu.
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 20:30

SALA III

17:00 - 17:45
Smyki (zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci w wieku 4-6 lat)
Grupa otwarta
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 17:00
START: 7.03.17
17:45 - 18:30
Starszaki (zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci w wieku 7-12 lat)
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz 17:45
18:30 - 19:30
Latino solo
Gr. Średniozaawansowana
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18:30
19:30 - 20:30
Zumba
Grupa otwarta
Zajęcia odbywają się we wtorek i czwartek o godz 19.30
20:30 - 22:00
Taniec Towarzyski
Grupa sportowa

Środa

SALA I

16:30 - 17:15
Gimnastyka Artystyczna poziom II (6-11 lat)
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 16.30
17:30 - 18:15
Gimnastyka Artystyczna (6-11 lat)
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 17.30
18:30 - 19:30
Salsa - grupa początkująca
START: 19 kwietnia 2017
19:30 - 20:30
Salsa - grupa średniozaawansowana.
20:30 - 21:30
Salsa - grupa podstawowa
START: 15.03.17

SALA II

17:30 - 18:30
18:30 - 19:30
Belly Dance
Taniec Brzucha grupa średnio zaawansowana
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 18.30
19:30 - 20:30
Salsa Kubańska
grupa początkująca
Zajęcia odbywają się we środy o godzinie 19.30
20:30 - 21:30
Salsa - grupa podstawowa
Poziom II

SALA III


18:30 - 19:30
Kontynuacja Kursu Tańca Towarzyskiego
Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz 18.30
19:30 - 20:30
Kontynuacja Kursu Tańca Towarzyskiego
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 19:30
20:30 - 21:30
Kurs Tańca Towarzyskiego
Grupa podstawowa
START: 8.05.2017
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 20:30
21:30 - 22:30
Trening funkcjonalny
Grupa otwarta
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 21:30

Czwartek

SALA I

16:45 - 17:30
Balet (4-6 lat)
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16.45
17:30 - 18:15
Balet (4-6 lat)
Zajęcia odbywają się we czwartki o godzinie 17.30
18:30 - 19:30
Bachata - grupa podstawowa.
19:30 - 20:30
Bodymovement - grupa otwarta dla wszystkich poziomów tańca.
20:30 - 22:00
Casino con estilo (Salsa z elementami stylingu) - grupa otwarta dla wszystkich poziomów tańca.

SALA II


18:30 - 19:30
Hip Hop (7- 12 lat)
Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 18.30 i kończą 19.30
19:30 - 20:30
20:30 - 21:30
SALSATION
Kontynuacja grupy z poprzedniego sezonu.
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 20:30

SALA III

17:00 - 17:45
Smyki (zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci w wieku 4-6 lat)
Grupa otwarta
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz 17:00
START: 7.02.17
17:45 - 18:30
Starszaki (zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci w wieku 7-12 lat)
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz 17:45
18:30 - 19:30
Latino solo
Gr. Średniozaawansowana
Zajęcia odbywają się wtorki i czwartki o godz 18:30
19:30 - 20:30
Zumba
Grupa otwarta
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz 19.30
20:30 - 22:00
Taniec towarzyski
Grupa sportowa

Piątek

SALA I






SALA II






SALA III

17:00 - 19:00
Taniec towarzyski
Grupa Sportowa
19:00 - 20:00
Taniec towarzyski - kontynuacja
Trening otwarty



Sobota

SALA I

09:30 - 10:15
Balet (dzieci 4-6lat)
Grupa Średniozaawansowana
10:15 - 11:00
Balet (dzieci 7-11lat)
Grupa Średniozaawansowana
11:15 - 12:00
Balet (dzieci 4-6 lat)
Gr. podstawowa
12:00 - 12:45
Balet (dzieci 7-11 lat)
Gr. podstawowa
17:00 - 18:30
Weselny Profesjonalizm
Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele o godzinie 17.00
(START: 6.05.17)

SALA II

09:45 - 10:30
Gimnastyka Artystyczna (6-11 lat)
Zajęcia odbywają się w soboty o godzinie 9.45




SALA III

17:00 - 18:30
Weselny Profesjonalizm
Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele o godzinie 17.00
START: 1.04.17




Niedziela

SALA I

17:00 - 18:30
Weselny Profesjonalizm
Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele o godzinie 17.00
(START: 6.05.17)
18:15 - 19:15
Weekendowa Salsa Kubańska
Grupa początkująca
Zajęcia odbywają się w niedzielę o godzinie 18:15



SALA II






SALA III

17:00 - 18:30
Weselny Profesjonalizm
Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele o godzinie 17.00
START: 1.04.17