Poniedziałek

SALA I



18:30 - 19:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom S5 (osoby uczęszczające na zajęcia rok i dłużej)
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godz. 18.30.
Grzesiek i Ewelina Bajko
19:30 - 20:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P4 (osoby uczęszczające na zajęcia od 9 do 12 miesięcy)
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godz. 19.30.
Grzesiek i Ewelina Bajko
20:30 - 21:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 3 do 6 miesięcy)
START: 02.09.2019
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godz. 20.30.
Grzesiek i Ewelina Bajko

SALA II

17:30 - 18:30
TANIEC ORIENTALNY
Choreografia dla początkujących - Nowa Choreografia
START: 13.01.2020
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy o godz. 17.30
Instruktor: Katarzyna Duda-Charko
18:30 - 19:30
TANIEC ORIENTALNY
Grupa Zaawansowana (osoby, które tańczą dłużej niż 2 lata)
START: 02.10.2019
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy o godz. 18.30
Instruktor: Katarzyna Duda-Charko
19:30 - 20:30
TANIEC ORIENTALNY
Grupa Średniozaawansowana (osoby które tańczą nie dłużej niż 2 lata)
START: 02.10.2019
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy o godz. 19.30
Instruktor: Katarzyna Duda-Charko
20:30 - 21:30
BACHATA LADY STYLING
Grupa otwarta.
START: 03.02.2020
Alicja
21:40 - 22:40

SALA III

17:00 - 17:45
NOWOŚĆ! Taneczny Mix (5-8 lat)
Grupa podstawowa
START: 23.09.2019
Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy o godzinie 17:00.
Instruktor: Martyna Zimnoch
17:45 - 18:30
Taniec Towarzyski Dzieci (6-12 lat )
Grupa podstawowa
START: 09.09.2019
Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy o godzinie 17:45.
Instruktor: Agnieszka Cymbor
18:30 - 19:30
TANIEC UŻYTKOWY+WESELNY PROFESJONALIZM
Grupa kontynuacyjna - min 1 msc. nauki
START: 8.01.2019
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy g. 18.30.
19:30 - 20:30
TANIEC TOWARZYSKI
Grupa Kontynuacyjna
START: 02.09.2019
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy g. 19.30.
20:30 - 21:30
TANIEC UŻYTKOWY
Nowa Grupa!
START: 03.02.2020
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy g. 20.30.

Wtorek

SALA I

17:00 - 18:00
BALET (4-6 lat)
Grupa podstawowa
Start: 10.09.2019
Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz. 17.00.
Instruktor: Patrycja Magusiewicz
17:30 - 18:30
18:15 - 19:30
SON
Grupa postawowa
START: 07.01.2019
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 18.15 i trwają 1 godz. 15 min.
Grzesiek i Ewelina Bober
19:30 - 20:30
BACHATA
Nowa Grupa!
START: 04.02.2020
Zajęcia będą odbywać się we wtorki o godz. 19.30.
Grzesiek i Alicja
20:30 - 21:30
BACHATA
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 3 do 6 miesięcy)
Zajęcia będą odbywać się we wtorki o godz. 20.30.
Grzesiek i Alicja

SALA II

16:30 - 17:30
17:30 - 18:30
HIP HOP (7-12 lat)
Grupa podstawowa
START: 10.09.2019
Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz. 17.30.
Instruktor: Dominika Fiłonowicz
18:30 - 19:30
HIP HOP (7-12 lat)
Grupa kontynuacyjna
START: 10.09.2019
Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz. 18.30.
Instruktor: Dominika Fiłonowicz
19:30 - 20:30
CUBAN LADIES STYLING
Grupa otwarta
START: 03.09.2019
Zajęcia będą odbywać się we wtorki o godz. 19.30.
Ewelina Bober
20:30 - 21:30
MOBILITY & STRETCHING
Nowa Grupa!
START: 04.02.2020
Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek o godz. 20.30.
Ewelina Bober

SALA III

16:45 - 17:30
RYTMODANCE ( 3-6 lat )
Grupa podstawowa
START:10.09.2019
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 16:45.
Instruktor: Julia Mularczyk
17:30 - 18:30
LATINO SOLO
Grupa podstawowa
START: 03.09.2019
Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki o 17.30
18:30 - 19:30
LATINO SOLO
Kontynuacja (osoby tańczące w poprzednim sezonie i dłużej)
START:03.09.2019
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18:30
19:30 - 20:30
ZUMBA®
Grupa otwarta
START: 10.09.2019
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19:30
20:30 - 22:00
TANIEC TOWARZYSKI
Grupa sportowa
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz.20.30

Środa

SALA I



18:30 - 19:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom S5 (osoby uczęszczające na zajęcia rok i dłużej)
Zajęcia odbywać się będą w środy o godzinie 18:30
Grzesiek i Ewelina Bajko
19:30 - 20:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P2 (osoby uczęszczające na zajęcia od 3 do 6 miesięcy)
START: 11.09.2019
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godz. 19.30.
Bartek i Kamila
20:30 - 21:30
BACHATA
Poziom P2 (osoby uczęszczające za zajęcia od 3 do 6 miesięcy)
START: 04.09.2019
Zajęcia będą odbywać się w środy o godz. 20.30.
Prowadzą: Grzesiek i Alicja

SALA II

17:30 - 18:30
TANIEC ORIENTALNY
Choreografia dla początkujących - Nowa Choreografia
START: 13.01.2019
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy o godz. 17.30
Instruktor: Katarzyna Duda-Charko
18:30 - 19:30
TANIEC ORIENTALNY
Grupa Zaawansowana (osoby, które tańczą dłużej niż 2 lata)
START: 02.10.2019
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy o godz. 18.30
Instruktor: Katarzyna Duda-Charko
19:30 - 20:30
TANIEC ORIENTALNY
Grupa Średniozaawansowana (osoby które tańczą nie dłużej niż 2 lata)
START: 02.10.2019
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy o godz. 19.30
Instruktor: Katarzyna Duda-Charko
20:30 - 21:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P4 (osoby uczęszczające na zajęcia od 9 do 12 miesięcy)
Zajęcia odbywać się będą w środy o godzinie 20:30
Bartek i Kamila
21:40 - 22:40

SALA III

17:00 - 17:45
NOWOŚĆ! Taneczny Mix (5-8 lat)
Grupa podstawowa
START: 23.09.2019
Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy o godzinie 17:00.
Instruktor: Martyna Zimnoch
17:45 - 18:30
Taniec Towarzyski Dzieci (6-12 lat )
Nabór do grupy
START: 09.09.2019
Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy o godzinie 17:45.
Instruktor: Agnieszka Cymbor
18:30 - 19:30
TANIEC UŻYTKOWY+WESELNY PROFESJONALIZM
Grupa kontynuacyjna - min 1 msc. nauki
START: 08.01.2020
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy g. 18.30.
19:30 - 20:30
TANIEC TOWARZYSKI
Grupa Kontynuacyjna
START: 02.09.2019
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy o g. 19.30.
20:30 - 21:30
TANIEC UŻYTKOWY
Nowa Grupa!
START: 03.02.2020
Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy g. 20.30.

Czwartek

SALA I

17:00 - 18:00
BALET (4-6 lat)
Grupa podstawowa
Start: 10.09.2019
Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz. 17.00.
Instruktor: Patrycja Magusiewicz
17:30 - 18:30
18:30 - 19:30
IZOLACJE
Grupa otwarta
START: 05.09.2019
Zajęcia będą odbywać się w czwartki o godz. 18.30
Instruktor: Grzesiek i Ewelina Bober
19:30 - 20:30
BACHATA
Poziom S4 (osoby uczęszczające na zajęcia rok i dłużej)
Zajęcia odbywają się w czwartki o godz. 19.30.
Grzesiek i Ewelina Bober
20:30 - 21:30
BACHATA
Poziom P4 (osoby uczęszczające na zajęcia od 9 do 12 miesięcy)
Zajęcia odbywają się w czwartki o godz. 20.30.
Grzesiek i Ewelina Bober.

SALA II

16:30 - 17:30
17:30 - 18:30
HIP HOP (7-12 lat)
Grupa podstawowa
START: 10.09.2019
Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz. 17.30.
Instruktor: Dominika Fiłonowicz
18:30 - 19:30
HIP HOP (7-12 lat)
Grupa kontynuacyjna
START: 10.09.2019
Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz. 18.30.
Instruktor: Dominika Fiłonowicz
19:30 - 20:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P1 (osoby uczęszczające na zajęcia od 1 do 3 miesięcy)
START: 17.10.2019
Zajęcia będą obywać się w czwartki o godz. 19.30.
Michał i Martyna
20:30 - 21:30
SALSA KUBAŃSKA
Poziom P0 (osoby uczęszczające na zajęcia do 1 miesiąca)
START: 09.01.2020
Zajęcia będą odbywały się w czwartki o godz. 20.30.
Michał i Martyna

SALA III

16:45 - 17:30
RYTMODANCE (3-6 lat )
Nowa Grupa!
START: 07.01.2020
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 16:45.
Instruktor: Julia Mularczyk
17:30 - 18:30
LATINO SOLO
Grupa podstawowa
START: 03.09.2019
Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki o 17.30
18:30 - 19:30
LATINO SOLO
Kontynuacja (osoby tańczące w poprzednim sezonie i dłużej)
START:03.09.2019
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18:30
19:30 - 20:30
ZUMBA®
Grupa otwarta
START: 03.09.2019
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 19:30
20:30 - 21:30
TANIEC TOWARZYSKI
Grupa sportowa
Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz.20.30

Piątek

SALA I

16:00 - 17:00
17:00 - 19:00



SALA II

18:30 - 20:00




SALA III

17:00 - 18:30
TANIEC TOWARZYSKI
Grupa sportowa
19:00 - 20:00
KURS TAŃCA DLA SINGLI
Grupa Otwarta
START: 07.02.2020
Zajęcia będą odbywać się w piątki o godz. 19.00.
19:00 - 20:30


Sobota

SALA I

09:30 - 10:30
BALET (4-6 lat)
Grupa podstawowa
START: 14.09.2019
Zajęcia będą odbywać się w soboty o godz. 9.30.
Instruktor: Patrycja Magusiewicz
10:30 - 11:30
BALET (7-11 lat)
Grupa kontynuacyjna
START: 14.09.2019
Bez zmian - kontynuacja z poprzedniego sezonu. Zajęcia będą odbywać się w soboty o godz. 10.30.
Instruktor: Patrycja Magusiewicz
11:30 - 12:30
JAZZ (6-9 lat)
Grupa podstawowa
START: 14.09.2019
Zajęcia będą odbywać się w soboty o godz. 11.30.
Instruktor: Patrycja Magusiewicz
12:30 - 13:30
BALET (7-11 lat)
Grupa podstawowa
START: 14.09.2019
Zajęcia będą odbywać się w soboty o godz. 12.30.
Instruktor: Patrycja Magusiewicz

SALA II

09:30 - 10:30
BALET (4-6 lat)
Grupa kontynuacyjna
START: 14.09.2019
Bez zmian - kontynuacja z poprzedniego sezonu. Zajęcia będą odbywać się w soboty o godz. 9.30.
Instruktor: Dominika Fiłonowicz
10:30 - 11:30
11:30 - 12:30


SALA III

10:30 - 11:30
WEEKENDOWE LATINO SOLO
Grupa podstawowa
START: 09.11.2019
Zajęcia będą odbywać się w soboty o godz. 10.30.
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
TANIEC UŻYTKOWY
Grupa kontynuacyjna
START: 01.02.2020
Zajęcia będą się odbywały w soboty i niedziele o godz. 18.00.
19:00 - 20:30

Niedziela

SALA I

17:00 - 18:00
18:15 - 19:15



SALA II






SALA III

17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
TANIEC UŻYTKOWY
Grupa kontynuacyjna
START: 01.02.2020
Zajęcia będą się odbywały w soboty i niedziele o godz. 18.00.
19:00 - 20:30